Warszawa – Parafia bł. Władysława z Gielniowa, ul. Przy Bażantarni 3

Parafia
wladyslawa-ursynow ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska Sychar Wiernej Miłości Małżeńskiej w Warszawie przy parafii bł. Władysława z Gielniowa, ul. Przy Bażantarni 3 - w trzecie soboty miesiąca - o godz. 18.00 Msza św. w kościele,
a po niej o godz 19.00 spotkanie w salce w wieży.
Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Marcin Żurek.
Parafia bł. Władysława z Gielniowa >>>
Archidiecezja Warszawska >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Kochani,

po spotkaniu opłatkowym pierwsze regularne spotkanie w nowym roku odbyło się 21 stycznia 2017 r. Uczestniczyły w nim 23 osoby (ks. Marcin, Eliza, Igor, Ewa, Piotr, Agnieszka, Paweł, Witek, Ela, Łukasz, Monika, Krzysztof, Kamil, Ania, Zosia, Edyta, Tomek, Honorata, Małgosia, Artur, Agnieszka, Agata, Mirek).

W drugiej części spotkania Artur opowiadał o rekolekcjach w Zduńskiej Woli (odbyły się pod koniec listopada), które są propozycją formacji dla naszej wspólnoty – na razie odbyła się jedna tura i będziemy we wspólnocie zastanawiać się, czy ta forma rekolekcji jest dla nas najlepsza.

Podczas tych rekolekcji zawierzyliśmy też Wspólnotę Trudnych Małżeństw Sychar Jezusowi Chrystusowi i każdy indywidualnie mógł dokonać takiego aktu.

Dzieliliśmy się tym, jakie mamy osobiste doświadczenia, gdy oddajemy Bogu nasze życie – nasze życie staje się proste, Bóg daje nam pokój i wszystkie potrzebne dary, duchowe i materialne.

Zawierzenie jest otworzeniem drzwi Panu Bogu, aby On mógł działać, uzdrawiać nas z grzechów i wkroczyć do naszego życia!

Zapraszamy na spotkanie modlitewne w czwartek 26.01 2017 r. o godz. 19.00 w dzwonnicy.

Następne spotkanie sobotnie odbędzie się 18 lutego 2017 r.

Zapraszamy!